Bracket
Winner
Finalist
1
Boys Under 8 BLACK
MI Wolves
Hamburg United
2
Boys Under 8 WHITE
Pass Impact
KKS Ballhawks
3
Boys Under 9 BLACK
CSC Celtic 00 Black
MI Burn 00 Black
4
Boys Under 9 WHITE
PSC 00 Reign Green
Michigan Tigers B
5
Boys Under 9 GREEN
LSSC 00
Chill Sbc
6
Boys Under 9 BLUE
Hartland Blitz
MIREV 00 Patriots
7
Boys Under 9 PURPLE
SCOR Kelting
CSC Bluedragons
8
Boys Under 9 YELLOW
CSC Dragons (Huq)
CSC Dragons (Hendrian)
9
Boys Under 10 BLACK
Michigan Tigers B
CSC Celtic 99 Black
10
Boys Under 10 WHITE
Michigan Tigers A
Pass Impact
11
Boys Under 10 GREEN
DSC Destroyers
PSC 99 Reign Green
12
Boys Under 10 BLUE
Waza 99 Blue
Downriver Rush Swoosh
13
Boys Under 10 RED
Michigan Tigers C
SOCS 99 Force White
14
Boys Under 10 PURPLE
ROYSA Renegades White
MREV 99 Warriors
15
Boys Under 10 YELLOW
CSC Eagles
CSC Bombers
16
Boys Under 10 ORANGE
CSC Dragons
CSC Blue Dragons
17
Boys Under 11 BLACK
Michigan Tigers A
Flying Kick
18
Boys Under 11 WHITE
MI Wolves 99
MIREV 98 Raptors
19
Boys Under 11 GREEN
Chill Sbc
Force Brady
20
Boys Under 11 BLUE
AA Rec Flash
Howell Revolution
21
Boys Under 11 RED
DSC United
MREV Arsenal 98
22
Boys Under 11 YELLOW
CSC Sharks
Monroe Generals
23
Boys Under 12 BLACK
MI Wolves
MIREV 97 Extreme
24
Boys Under 12 WHITE
HVSC 97 Gold
Hartland Panthers
25
Boys Under 12 GREEN
SCOR Manett
ROYSA 97 Renegades White
26
Boys Under 12 BLUE
SOCS 97 Force Navy
Pass Impact
27
Boys Under 12 YELLOW
Downriver Rush 97
Novi Green
28
Boys Under 13 ELITE
PSC Reign Green
CSC Celtic 96 Black
29
Boys Under 13 BLACK
DSC Michigan Athletic
San Marino
30
Boys Under 13 WHITE
DHSC International
SOCS 96 Force Navy
31
Boys Under 13 GREEN
Howell Revolution Red
PSC Reign White
32
Boys Under 13 BLUE
Waza Blue
Tri County Sting
33
Boys Under 13 PURPLE
Phoenix 96 Orange
NW Screaming Eagles
34
Boys Under 13 YELLOW
YLSC Strykers
Livonia Cobras
35
Boys Under 14 ELITE
Flying Kick
Michigan Tigers A
36
Boys Under 14 BLACK
CSC Celtic 95 Black
Waza 95 Green
37
Boys Under 14 WHITE
Pass Impact Blue
Michigan Tigers B
38
Boys Under 14 GREEN
LASSO Red
LYMCA Academy Fire
39
Boys Under 14 BLUE
Columbian Strikers
SASA Hurricanes
40
Boys Under 14/15 YELLOW
HVSC Typhoons
TASC Tomahawks
41
Boys Under 15 ELITE
CSC Celtic 94 Black
Elite Fc Blue
42
Boys Under 15 BLACK
SCOR Potter
HVSC 94 Storm Gold
43
Boys Under 15 WHITE
Pass Impact
ROYSA 94 Renegades
44
Boys Under 16 BLACK
CW3 Extreme 93 Red
Vardar South
45
Boys Under 16 WHITE
Csc Celtic 93 Green
GRCJ Black
46
Boys Under 16 GREEN
WWSL Wolves
Flying Kick
47
Boys Under 16/17 ELITE
MI Wolves
Georgetown Rangers
48
Boys Under 17 BLACK
Carpathia Kickers 92 Gold
CSC Celtic 92 White
49
Boys Under 17 WHITE
GRCJ Silver
Dexter Lightning
50
Boys Under 18 ELITE
Vardar West U18
CSC Celtic 91 Black
51
Boys Under 18 BLACK
GCKA Team Magic
PSC 91 Reign
52
Boys Under 19 BLACK
Flying Kick
Phoenix HSl Boys Navy
53
Girls Under 8 YELLOW
CSC Blue Jays
Downriver Rush Blue
54
Girls Under 9 BLACK
Novi Jaguars Green
CSC Celtic 00 Black
55
Girls Under 9 WHITE
Phoenix 00 Orange
GSSC
56
Girls Under 9 GREEN
KKS Roadrunners
LSSC 00 Black
57
Girls Under 9 BLUE
CSC Celtic White 00 B2
Mesa Magic
58
Girls Under 9 YELLOW
CSC Sharks
CSC Pirates
59
Girls Under 10 BLACK
CSC Celtic 99 Black
CSC Celtic 99 White
60
Girls Under 10 WHITE
Waza 99 Blue
MI Rush Swoosh
61
Girls Under 10 GREEN
LASSO Red
SCOR Streekstra
62
Girls Under 10 BLUE
Bloomfield Force White
SOCS 99 Storm
63
Girls Under 10 RED
AA United Gold
Michigan Tigers B
64
Girls Under 10 YELLOW
CSC Thunderbirds
CSC Blast
65
Girls Under 11 BLACK
CSC Celtic 98 Black
CSC Celtic 98 White B1
66
Girls Under 11 WHITE
CW3 Extreme 98 Red
SCOR Johnson
67
Girls Under 11 GREEN
GSSC 98 White
Dexter Shockwave
68
Girls Under 11 BLUE
PSC 98 Reign White
AA United Dragons
69
Girls Under 11 RED
CSC Celtic 98 Green
DHSC Strikers
70
Girls Under 11 YELLOW
WWSL Arsenal
Downriver Rush Blue
71
Girls Under 12 BLACK
AA United 97 Royal
SOCS 97 Storm
72
Girls Under 12 WHITE
SASA 97 Swarm Black
Howell Revolution
73
Girls Under 12 GREEN
Rush Central
MSL Mustangs
74
Girls Under 12 BLUE
LYMCA
CSC Celtic 97 Green
75
Girls Under 12 RED
Phoenix 97 White
Waza 97 Green
76
Girls Under 12 YELLOW
CSC Knights
CSC Hurricanes
77
Girls Under 13 ELITE
MESA Panthers
GPSA Breakers 96 Green
78
Girls Under 13 BLACK
Force Shamrocks
Phoenix 96 Orange
79
Girls Under 13 WHITE
NMSC Lady Crew
CSC Celtic 97 Black
80
Girls Under 13 GREEN
SCOR Dalton
Pass Impact
81
Girls Under 13 BLUE
ROYSA 96 Renegades
GRCJ
82
Girls Under 13 RED
Pennine United
PSC 97 Reign Green
83
Girls Under 13 YELLOW
CSC Bombers
LASSO Warrriors
84
Girls Under 14/15 ELITE
MI Hawks 95 Black
MI Football Club
85
Girls Under 14 BLACK
CSC Celtic 95 Green
CW3 Extreme 95 Red
86
Girls Under 14 WHITE
CSC Celtic 95 White
LYMCA Academy Fire
87
Girls Under 14 GREEN
MESA Lightning
CW3 Extreme 95 White
88
Girls Under 14 BLUE
Howell Revolution
MIREV 95 Blast